Stížnost Radě na ČRo

Otupělost oficiálních médií došla tak daleko, že nejen že nevnímají, že denně podprahově všemožně šíří feministickou propagandu, ale dokonce, že za protiklad a důkaz vyváženosti vysílání vydávají projevy samotných feministek, které do svých programů masově zvou, ač ty a) v životě NIC POSITIVNÍHO NEDOKÁZALY a b) nemají veřejnosti co užitečného říci : 

Přitom tytéž stanice masově zatajují každodenní diskriminaci mužů v mnoha oblastech všednodenního života  - a už jsou natolik zblblé, že jim to ani nepřijde zvláštní a považují to za normální... 

Když to napíšete rozhlasovému ombudsmanovi (bůhví proč byla tato funkce vlastně vytvořena - je to oficiální okecávač a uhlazovač - asi podobný jako většina právníků, kteří se vás, coby vaši zástupci, snaží přesvědčit o tom, že prohraný spor nemohl vlastně dopadnout lépe - a že se stejně nedalo nic jiného dělat... 

Vzhledem k tomu, že rozhlas jako celek začal už v několika oblastech šířit naprosté bludy, ničím nepodložené a nijak neověřené (ač jejich povinností je pravý opak) - a hlavně proto, že přestal reagovat a odpovídat na věcné připomínky a upozornění a začal hrát mrtvého brouka, který si dál bude masově šířit extrémistickou propagandu (ať už jde o feminismus nebo klerikální totalitu) - nezbylo mi, než se - po několika stížnostech a upozorněních - obrátit na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání - a současně také na veřejnost. 

Je totiž na vás všech, jestli takovéto vysílání chcete mít i do budoucna, tedy vysílání, plně srovnatelné s Husákovou propagandou, kdy jeden druh skutečností je překrucován a servírován v tom nejlepším světle, ač se jedná o hnutí směřující k potlačení práv a svobod občanů, alespoň některých (v případě feminismu dokonce celé poloviny obyvatelstva opačného pohlaví) - a druhý druh informací je zamlčován zcela, takže neinformovaná veřejnost o něm vůbec nic neví - a když se s ním pak setká, a tomu se skoro jistě nevyhne, tak zůstává s pusou dokořán otevřenou. 

Přirovnal bych to asi ke skutečnosti, kdy naivní posluchači uvěřili komunistické propagandě její štvavé bludy, jaká je na Západě bída a jak tam nezaměstnaní spí pod mosty - a když se tam pak konečně dostali, tak nevycházeli z úžasu, že i ti nezaměstnaní si obvykle žili podstatně lépe než plně zaměstnaní lidé u nás... 

____________

DOPIS  - dnes předaný jak Radě, tak i řediteli ČRo

 

 

 

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání –

13. zasedání Rady

Škrétova 6, Praha 2 – Vinohrady

            +

Generální ředitel ČRo p. René Zavoral

 

STÍŽNOST NA NEOBJEKTIVITU, NEPODLOŽENOST A NEVYVÁŽENOST VYSÍLÁNÍ

Vážená Rado, vážený pane generální řediteli ČRo,

            Podávám Vám tímto stížnost na neobjektivitu, neserioznost, nepodloženost a nevyváženost vysílání ČRo, stanice ČRo 2 (ale i ostatních, zejména u bodu I.), a to jak jménem svým (bod I.), tak i jménem našeho občanského sdružení (bod II.) a žádám o zjednání nápravy – tak, aby ČRo, jako veřejnoprávní rozhlasová stanice, dostál svým závazkům objektivně, nestranně a vyváženě informovat veřejnost o aktuálním dění.

            Bod I se týká vztyčení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze, dne 4. 6. t.r. a informací ohledně této události odvysílaných vaším rozhlasem, a to především po 17. hodině redaktorkou Věrou Fajfrovou. Předpokládám, že i když bylo zpravodajství odvysíláno na ČRo2, mohlo být odvysíláno i na ostatních stanicích ČRo.

Tato redaktorka představovala Mariánský sloup jako pomník vítězství Pražanů nad Švédy v r. 1648 a záchranu pravobřežní části Prahy před švédským vpádem, tedy shodně s tvůrci tohoto pomníku a katolickou církví, representovanou především kardinálem Dukou.

Opakovaně jsem se dotazoval – jak zmíněné redaktorky, tak i redakce a rozhlasového ombudsmana – čím může tyto informace doložit nebo podložit – a ŽÁDNOU ODPOVĚĎ JSEM DO DNEŠNÍHO DNE, tedy více než měsíc po odvysílání, nedostal. Redaktorka ani ve vysílání neuvedla, odkud tyto informace čerpá a čím jsou podloženy, a to přesto, že objektivní novinář má za svou povinnost každou informaci před odvysíláním ověřit ze dvou objektivních, na sobě nezávislých zdrojů.

Přitom se jedná o informace nepravdivé, použité tvůrci renovovaného pomníku právě k tomu, aby obhájili jeho znovuvztyčení, přičemž je nepopíratelnou historickou skutečností, kterou  DOLOŽIT SNADNO LZE, že tento Mariánský sloup byl vztyčen především jako oslava vítězství nikoliv nad Švédy, ale nad poraženou českou reformací a jako oslava vítězství Habsburků, a tím i katolické církve, v prostoru českých zemí po třicetileté válce nad „kacířstvím“ a protestantstvím.

Ke škodě  předtím slibného rozvoje těchto zemí, jejich vyspělé kultury a jejich obyvatel.

Jako důkaz předkládám mail zaslaný jak na adresu ČRo, tak i na adresu dané redaktorky – a to zcela bez jakékoliv reakce (viz přílohy).

 

            Bod II se týká odvysílání Nočního Mikrofora dne 13.7. 2020 redaktorkou Zuzanou Vlčkovou s hostem Janem Müllerem, který je v programu označen jako publicista, on sám se ale označuje – a v pořadu tak byl také představen – jako feminista. Tomu tématu – tedy propagaci a obhajobě feminismu -  se také věnoval odvysílaný pořad.

            Poslal jsem stížnost jak redakci, tak i rozhlasovému ombudsmanovi, na kterou mi sice poměrně rychle odpověděl, ovšem značně nedostatečně, poukazujíc na údajné pořady, oponující feminismu, které mu ovšem ve skutečnosti vůbec neoponovaly, nebo byla jejich autorkou sama feministka.

            Žádné sdělení o tom, že Rozhlas odvysílá stejný pořad s opačným hostem, který se nejen nebude vydávat za feministu, ale který se i veřejně bude od něj distancovat a představí se jako antifeminista (a tedy zastánce skutečné rovnosti občanů před zákonem i v životě) tato odpověď neobsahovala, a musím tedy konstatovat, že nevyváženost rozhlasového vysílání v podstatě obhajuje.

            Konstatuji tedy, že ČRo 2 vysílá nejen nevyváženě, ale vzhledem k tomu, že feminismus beze vší pochybnosti JE LEVICOVÁ EXTRÉMISTICKÁ teorie, že dává nemalý prostor i extrémismu, a to nejen naplno, jako tímto pořadem, ale i v řadě dalších pořadů vysloveně podprahově, kde šíří zjevně nepravdivé a nedoložené teorie o tom, jak by společnost prozřela, kdyby bylo více političek, namísto politiků, (ač často opak je pravdou), jak jsou údajně úspěšnější, jak řidičky jezdí opatrnějí (ač často opět opak je pravdou), apod.

Na tyto obě skutečnosti  PODÁVÁM TÍMTO OFICIÁLNÍ STÍŽNOST  a žádám jak ředitele ČRo, tak i Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o zjednání nápravy v duchu toho, že veřejnoprávní médium má objektivně a nestranně sloužit VŠÍ  veřejnosti, informovat podloženě a z ověřených zdrojů, tyto uvádět a konstatovat a zejména pak také odpovídat a reagovat na podněty posluchačů (bod I).

S pozdravem

                                                                                                                      Ing. Jiří Fiala (za bod I.)

                                                                                                a za o.s. K 213 – jako předseda sdružení - bod II.

_______________________

_______________________

OPONENTURA FEMINISMU, jak si ji představuje ČRo : 

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3300-oponentura-feminismu

 

________________________

________________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-21 08:05
Kde skonci Bures?

Jiny pripad ukazuje, jak se podvodny agent - obcan EU odsunul ke kamaradum z GRU do Ruska.
Vysetrovani podvodu odhali spoustu spiny.
Z

zpravy.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-21 08:06
Srouby se utahuji:

Kde mate auta, znela otazka policie v nocnich hodinach, pri vysetrovani udajneho pomlouvani politicke strany.

Pred lety uz mu "nekdo" ukradl 3 auta.

www.youtube.com/watch?v=8umfCub6Wus
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-21 13:49
gigantická ostuda soudu ? Nebo nás všech - že je necháváme soudit ?

idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-21 19:00
Rady ptáka přímo z vnitra,
blbečka co neví co bylo dnes,
natož co bude zítra.
Estébáckého slouhy jménem Hamáček, co s kolegou Burešem vedou tuto zemi do sraček.
Primitovové, co krást jen umí, rouškou nám chtějí zacpat znovu huby.
J.K.

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-22 15:11
Z české železnice. J.K.

novinky.cz/.../...
novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-22 15:15
Není to zločin, ale gigantická ostuda, řekl předseda soudu ke kauze Opencard
·

21. července 2020 14:02

Vávra sám také navrhl, aby Sotolář zůstal ve funkci soudce, ale přišel o funkci předsedy senátu. „Nepovažuji to za zločin, ale je to gigantická ostuda a to i pro náš soud,“ okomentoval. Zopakoval také, že Sotolář by měl dál soudit proto, že se nejedná o zfalšování něčeho, co je významné pro samotné rozhodnutí. „Zločin by byl, kdyby z nějakého důvodu senát nepořídil nahrávku,“ vysvětlil.


idnes.cz/.../...

_____________
Zločin by byl, kdyby senát nepořídil nahrávku ??
Tak to přesně udělal v Kolíně Kruml před 10-ti lety. Dodnes za to nebyl vyšetřován.
Když to oznámíte, tak je zase zločinem něco úplně jiného... Hlavně ne to, co lze aktuálně prokázat.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-29 09:50
Další typicky feministický blábol : Ženy jsou prý lepší řidičky - opatrnější, a tolik neriskují...

novinky.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.