Občané, informujte Benešovou !! A slavte Vítězný Listopad !!

Aneb : Spravedlnost (výhradně) pro bohaté !! 

Občané, informujte Benešovou !! O svých justičních křivdách, stescích a zlovolné nefunkční justici. Informujte tu, která justiční mafii zorganizovala, zaručila jí beztrestnost a nepostižitelnost, ba i nevyhoditelnost byť i v těch nejkřiklavějších případech. Ať vidí, jak skvěle se jí to povedlo !!! Takže - půda k realizaci zásadního plánu je - konečně - připravena... 

 

 Stačí se podívat jen na pár článků z těchto stránek, aby každý snadno viděl, k čemu je tak asi dobré "informovat Benešovou" - která to samozřejmě všechno má na svědomí a je toho (tedy justiční zvůle - aby bylo jasno) hlavní organizátorkou. 

Výzvu Šalamounu, a případně tzv. "justiční oběti", bývalé šéfky ERU Vitáskové, je tak nutno považovat za otevřené přiznání, že jim o žádnou spravedlnost, natož nápravu justice nikdy nešlo a nejde ani dnes, že jim naopak tento stav nemálo vyhovuje, protože z něj těžce profitují - a chytají do sítí naivní, leč movité prosťáčky, kteří věří, že právě tudy se domohou práva, jinak nevymahatelného. 

V horším případě je to zorganizovaná kampaň, kde namísto nápravy státního aparátu zneužívá tento aparát své špatnosti k tomu, aby z ní učinil nemalou devizu a přednost - a vytvořil jakousi nadspravedlnost, ovšem dostupnou jen pro bohaté, tedy ty, kteří si - za jinde standardní výkon práva - mohou a chtějí nemálo připlatit. 

 

Jinými slovy : Zparchantělá státní justice přišla na to, jak z hlavního handicapu udělat hlavní přednost. A že když je po spravedlnosti taková poptávka (a aby nebyla - v zemi, kde se jí nikdo u běžných soudů nedomůže...) - tak že ji bude - prodávat !! A to tak draho, jak jen to jde. A samozřejmě jen těm, co si ji mohou draze zaplatit. 

Namísto spravedlnosti - tučné výpalné. Za to, že tě necháme být. Že jsme tě křivě obvinili - a teď tě velkoryse propustíme a necháme na pokoji - když se vykoupíš. Že ti přisoudíme děti, na které máš dávno nárok, ale přesto se k nim nedostaneš - když to řádně všechno mázneš. 

A protože jsme to rozjeli "ve velkém", tak také přiměřenou očekávej "cenu" za naše "služby". 

Právě při dnešní příležitosti výročí Velkého Sametového Listopadu - rozhodně není od věci ocenit, že státní aparát, řízený 7 let estébákem,  přešel již do své další mafiánské fáze : Standardně fungovat, tak jak správně má, už nebude vůbec, pro nikoho a za nic - a budete-li chtít oficiálně bezplatné služby státního aparátu, tak si je také pořádně zaplatíte - a to jako v nejluxusnější právní firmě...

V době, kdy se estébákem vyždímaný státní rozpočet  potácí od díry k propasti a soudci jen s vypětím všech sil uhájili svoje naprosto nemravné a ničím nezdůvodněné platy - se možnost soukromého - a nemalého - přivýdělku pro celou justici jeví jako velmi zajímavá šance. 

A tak ti, kteří jsou na ni napojeni - tedy především Šalamoun, a jím nově a za tím účelem vytvořená ERU hrdinka Vitásková - vydali výzvu, kterou bychom mohli překlasifikovat - podle pravdy - na výzvu : Občane, máš-li prachy, nahlas se do nově vytvářeného seznamu !! Seznamu movitých, kterým za zvláštní, rozhodně nikoliv zanedbatelný "příspěvek" (představu o výši poskytne rodina Nečesaných, která nárokuje po státu 30 melounů a tvrdí, že jen za obhajobu dala melounů 10), bude poskytnuta novým panstvem zvláštní "milost" a "nadstandardní péče" - budou zařazeni na seznam rovnějších a pokud dostatečně máznou na pravém místě, nebude s nimi nadále zacházeno jako se všemi ostatními, ale dostane se jim milosti privilegovaných. 

Za tím účelem je ovšem nejprve třeba vytvořit tento seznam - potenciálních možných žadatelů, kteří jsou už - zakusenou zvůlí - dostatečně zhnuseni, a tedy i namotivováni, a  byli by - po vyzkoušené zlovůli justice a marnosti domáhání se práva řádnou cestou - ochotni si i něco "málo připlatit" - za jinde standardní spravedlnost. 

K výročí Velkého Sametu tak, občané, slavme !! Máme konečně zprivatizovaný státní aparát !! Ten, který jste si zaplatili, a denně dál platíte, na daních. Tak ten bude nadále fungovat jen pro ty, kteří na to budou mít. 

Ostatní, ať se potácí od křivárny ke křivárně, přicházejí o firmy, majetek, děti, rodiny, práci celých generací,  o osobní svobodu či minimálně o lidskou důstojnost - a nechť si stěžují  na nákladním nádraží, protože jedině tam je nejspíše aspoň vyslechnou. 

Nebo, jak říkával právě zesnulý Luboš Patera, "na lampárně". 

Benešová tak - na výzvu uměle vytvořené justiční "oběti" Vitáskové - sestaví seznam, dostatečně již poškozených stávající justicí. Následně bude taktně ověřena jejich stávající movitost. 

A následně je osloví Vitásková, nebo Šalamoun, nebo Vitásková jménem Šalamounu, s tím, že " s jejich případem by se dalo něco dělat..." - ovšem, jistě chápete, musíme také z něčeho žít, takže menší příspěveček - vlastně, radši větší - by byl rozhodně na místě. Pak teprve "se dá něco dělat..."

Geniální, nemyslíte ?? 

Akorát že jinde tomu říkají organizovaný zločin. 

A to v rozsahu, o jakém se neapolské mafii může jedině snít... 

Teď teprve v plném rozsahu snad pochopíte, jakými břídily byli Slováci, když si Kočner koupil "jen" policejního presidenta, anebo jen "opičku" na MSp, kterou pak následně vyhodili. 

Podívejte se na Benešovou, jak se to správně dělá !! 

Benešovou někdo trestně stíhá ?? Ne, že !! Hrozí jí nějaký vyhazov odněkud ?? Ne, že !! 

Naopak - k výběru  (milionových) příspěvků na soukromé financování své vlastní spravedlnosti, fungující vedle té státem zřízené a placené, si naprosto legálně a oficiálně zřídila svou vlastní agenturu a pobočku - Šalamouna, a ten zase narychlo nově vytvořenou, Zemanovu justiční "hrdinku" Vitáskovou - a bude, hezky ve velkém, prodávat spravedlnost movitým... 

 

Tomu já říkám podnikatelský plán a záměr, hodný realizované osobnosti !! Žádné žabaření, žádné troškaření - všechno hezky legálně a ve velkém, přímo v roli ministryně, před zraky veřejnosti - která si to, ve své neskutečné naivitě, ještě ráda zaplatí. 

A na závěr jí zatleská, jak skvěle jim "pomohla". 

Pokud jde o pomoc od peněz, tak to je jistě pravda... 

_______________

_______________

 

Když máš prachy,
dostaneš se na stránky Šalamouna.
Když je nemáš,
vylízej si tu mafiánskou policejně justiční špínu do dna.
Opatrovnická kausa jedna, druhá, třetí stejná,
máš smůlu, důvěřoval jsi ve spravedlnost, 
šlápl jsi do nastrčeného lejna.
Opatrovnická mafie má své triky,
a to za asistence neziskovek asistované styky.
Darmožrouti, nastrčená nemehla,
královsky placená za to, že nepomohla.
A tak zrodila se tu instituce nová, 
zkušenostmi s českou policejně justiční mafií 100 let za opicema.
Když nemám problém, dělám, že nic nevidím,
za svou zbabělost se nestydím.
Mám dojem,
že o nápravu české justice nadaci Vitáskové stěží jde,
v pozadí je získat pro sebe vysoké odškodné.
Na oko dělá bu bu,
s pomocí Milouše jí Ropucha inflačními prachy zacpe hubu.
Ten, kdo uvěří a o policejně justiční mafii své zkušenosti poví,
dělá výše jmenované křoví.
Česká justice je v hrozném stavu, vědí mladí i kmeti,
z občanského hnutí K 213 založeného před 16. lety.
Ti jsou pro výše jmenovanou instituci postavení stranou,
neboť výše jmenovaní nápravu české justice naoko hrajou.
Já už jsem všude kdysi psal a tak na to s...,
nemám důvěru k člověku, který z barové štětky udělal ředitelku ERÚ,
která mě připravila o jedinou dceru.
J.K.
 

 

 

____________________

____________________

 

A tady - malá ukázka toho, jak to vypadá, když dotyčný sice sedí - a to již dlouhá desetiletí - bezdůvodně, má za sebou dokonce i čerstvá rozhodnutí ESLP o tom, že justice v jeho případě porušila všechno, co mohla - ovšem, s jedinou drobnou vadou na kráse : Dotyčný odmítnul zaplatit výpalné... 

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3288-r-tempel-debakl-statu-ve-strasburku

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3290-tempel-a-mccrae-propustte-je-ihned

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3346-pravomoci-mate

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3364-msp-samozrejme-muzeme-kdyz-ovsem-chceme

 

_____________________

_____________________

 

Starého psa novým kouskům nenaučíš... Co můžete čekat od starých komančů, od Zemana a Benešové ? Případně ještě Vitáskové, kterou Zeman dosadil, udělal z ní umělou "oběť" - a teď se na ni, jako na návnadu, snaží nalákat naivní movité jedince ?? 

 

Je to vlastně stejná myšlenka, jako s Tuzexem. Takový - Tuzex na spravedlnost, pro movité a luxusní klienty. 

Pro všechny ostatní je vyprodaná venkovská sámoška... 

____________________

___________________

 

VVSL - alias Velký vítězný sametový Listopad - Den, kdy StB s konečnou platností zlegalizovala svou moc nad touto zemí, moc politickou převedla v legitimizovanou moc ekonomickou - a ještě nádavkem k tomu dostala demokratické třešničky na vrchol dortu... 

Chápu, že všichni estébáci slaví. Však je zatraceně co... 

 

 

 

 

 

________________

________________

A rozhodně nezapomínejte ani na noční zákaz vycházení ... Případně se na něj řádně vybavte... 

 

 

 


Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 09:25
PomáhaL a chránil. TeĎ se může nahlásit do seznamu k Vitáskové :

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 09:32
Když už jsme u tohoto tématu (výkonu práva) - a právě zesnulého Luboše Patery ...

Ten, chudák, se zděšením prohlédl, co tzv. oficiální struktury v Mostě učinily z jím propagovaného Cochemského modelu.

Byl už tehdy na dialýze, zesláblý, bez původní energie, sám tam jet nemohl, - a tak napsal tehdy - po delší době - mně, ať jedem do Mostu natočit o tom reportáž a podáme na vedení tamního soudu a všechny, co se na tom podílejí, trestní oznámení. Protože to byl tunel jako vyšitý.

Z původního úctyhodného záměru vyvarovat se drahých soudních sporů o děti si mostecká justiční mafie vytvořila výnosný soukromý byznys, kdy rodiče automaticky posílala do předem vybrané a určené poradny, napojené na soud, sloužící jako "výhradní dodavatel" služeb - a všichni si na tom veřejně mastili kapsu.

Luboš, o němž bylo již zdůrazněno, že byl původním propagátorem Cochemského modelu u nás, z toho byl tak zhnusen, co oficiální struktury z jeho poctivé snahy vyrobily, že si myslím, že to nemálo přispělo k jeho naprosto předčasné smrti...

Aneb : Když dva dělají totéž, není to rozhodně a vůbec totéž...
____________

www.k213.cz/JOOMLA/2979-cochem-most-s-r-o


www.k213.cz/.../2975-cochem-cz-zjevne-nic-neresi


_____________
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 12:02
Armáda státních zaměstnanců se navýší i příští rok :


echo24.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 12:36
Velký bratr Tě (neustále) sleduje...
___________

„Dobrý den, pane řidiči, silniční kontrola. Prosím osobní doklady a doklady od vozidla.“ (Předávání dokumentů.)

„Kdo jsou další osoby ve vozidle?“

„Co je vám po tom?“

„Občane, podle rozhodnutí krizového štábu mohou společně cestovat jen nejbližší rodinní příslušníci. Doklady!“ (Manželka předává občanský průkaz.)

„Ta paní se jmenuje jinak než vy. Jak to?“

„Nechala jsem si rodné příjmení. To se nesmí? A mám stejnou adresu jako manžel, přece.“

„Můžete být sousedka. Prověříme to. Co ty dvě děti vzadu? Jsou vaše?“

„No dovolte?!“

„Máte jejich rodný list?“

„Snad vidíte tu podobu, ne?!“

„Prověříme. Občane, kam jedete?“

„Do přírody.“

„To jsou dva přečiny najednou.“

„Jak to?“

„Do přírody se nesmí. A lžete úřednímu orgánu.“

„Nelžu.“

„Lžete. V počítači máme záznam, že jste před 74 minutami psal přes WhatsApp svému kolegovi z práce Josefu N., že k němu přijedete v 11.30, že už má zapalovat gril. Chcete to popřít?“

„Ehm, to jsem si dělal jenom takovou srandu.“

„Nedělal. Máme jeho odpověď. Zapaluje a nemáte zapomenout koupit omáčku na barbecue a soudek piva.“

„No, to on si taky dělal srandu, ehm.“

„Nedělal. Máme tady výpis z vaší platební karty. Před půl hodinou jste v nákupním centru koupil soudky piva dokonce dva, omáčku na barbecue a v lékárně léky na imunitu.“

„Manželka trpí…“

„My víme, máme její zdravotní dokumentaci on-line. Pokud tedy jde o vaši manželku, že.“

„To už jsem vám říkal.“

„Bude to bloková pokuta čtyřicet tisíc korun.“

„Proč tolik? Vždyť to je jeden přestupek. My to hned otočíme a jedeme domů!“

„To není jeden přestupek, ale čtyři. Máme tady výpis z Google Maps. Ve středu jste byl s kamarády na kole, byli jste čtyři, což je shlukování. A dále tady máme výpis z vaší platinové kreditní karty, kterou jste platil nákup včera v půl deváté ráno v obchodě, přestože jste ještě prokazatelně nedosáhl věku 65 let…“

„Táto, ty máš platinovou kreditní kartu?! Proč jsi mi to nikdy neřekl?!“

„A pak tady máme kamerový záznam vaší manželky, kdy se bez roušky…“ ( ... líbala s cizím chlapem).

„Táto, zaplať, okamžitě zaplať - a jedeme domů!!!“
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 13:43
Pokud stát už nefunguje, vyřešíme Bečvu sami?

blisty.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 13:44
Lhůta na vypracování znaleckého posudku byla s ohledem na množství zkoumaného materiálu stanovena přizvanému znalci na tři měsíce a uplyne 20. prosince 2020. Z objektivních důvodů může být tato lhůta prodloužena,“ uvedla v pondělí Rendlová.

idnes.cz/.../...

A budeme to tak dlouho protahovat, až se nic nevyšetří. Jako Studénka. Osm mrtvých - a Dodnes není viník.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 19:59
Prominenti dostávají tučné odškodné.
Můžeš takovému člověku věřit, že mu jde o nápravu justice?
J.K.

cs.wikipedia.org/wiki/V%C4%9Bra_Jourov%C3%A1
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-17 20:00
Naše země vzkvétá,
vrací nás do dětství.
Vítejme minulého století šedesátá léta.
J.K.

www.forum24.cz/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 10:32
Listopad 2020:

Slavime Listopad
s rouskami na hube
touzic po Svobode
jako psi po cube
budem jen vzpominat
zpatky uz neprijdeme!
Z.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 10:38
Dobrý den pane Fiala.
....
Dále bych Vám chtěl moc poděkovat za včerejší příspěvek spravedlnost pro bohaté. Jsou tam uvedeny takové souvislosti, které člověku běžně unikají, které však do sebe velmi dobře zapadají. Přitom stačí jen trochu otevřít oči.
Ještě jednou Vám děkuji. D.
_________

Mně to taky docvaklo až postupně, vlastně až při psaní článku. Ale - docvaklo. A - hned je jasno, že ??

Prostě - spravedlnost pod rukou.

Jako za komančů - oficiálně nebylo skoro nic - neoficiálně, za velký prAchy, nebo ze známosti - skoro všechno : Maso u řezníka, tuzexový bony, správka auta v servisu, cihly ve stavebninách...

A teď je holt pod rukou - a za hodně draho - spravedlnost...
____________
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 10:54
Jsou dvě možnosti. J.K.

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 10:57
Nebavte se s policajty - aneb : Všechno, co řeknete, může být použito - a také jistě bude - proti Vám ...

dfens-cz.com/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 13:44
ROJ se v BOJ ( 17.11.2020 )

Hele,
naše slunce září
jak jednička v kalendáři.
Mámo, podej transparent,
vemu boty - budu hned.

Svět se točí,
pes se třese,
děti rostou jako v lese.
Rád by odnes kost, spíš šunku
a pak zmizet - po fasunku.

Kouknu z okna -
je to v loji :
trčíme po uši v hnoji .
Dejme jim též po kuli,
Maďaři ( + Poláci + Slováci )
už začnuli.

Kdo to spískal , který prase,
Jeden hlas zní : pryčnu v base.
Nejmenovat - zákon jest ,
spíše utratit -
a čest !

+F+
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 16:34
Žalobkyně z Prahy zneužila svoji funkci kvůli zeti, dostala důtku


novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 16:37
Alena Vitásková má od policejně justiční mafie už klid,
píše, a možná ji zařídil spolupracovník Stb, Zdeněk Jemelík.
J.K.

search.seznam.cz/.../

Zdeněk Jemelík

www.cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W36356

Pro ty, co nevědí, co s penězi. J.K.

search.seznam.cz/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 17:25
Všechno jinak :

Na český Kocourkov umělá inteligence nemá šanci.
Estébácký mozek je nezničitelný. J.K.


novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 18:07
Státní zástupce Šaroch čelí kárné žalobě kvůli průtahům, netýká se Čapího hnízda

lidovky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-18 18:11
Pokud jste vězeň, nemilujte vychovatelky :

Vězeň se zamiloval do vychovatelky, musel být přemístěn do jiné věznice

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 11:33
Další smutná zpráva :

Zemřel Jean-Paul Amez - Droz, nymburský Švýcar, možná jste ho mnozí znali. Luboš ho zastupoval svého času u nymburského soudu. Takže si užil i nymburské spravedlnosti.

Zemřel jen 3 dny po Lubošovi.

I jemu vzdejme úctu a čest.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 11:39
Je trapnej, protoze ho nepozval na whisky!
Z

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 11:45
nejhorší v EU :

Právo má být předvídatelné, říká ombudsman. Podporuje vznik veřejné databáze rozsudků

irozhlas.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 11:45
Vyšetřovatelům se nepodařilo zjistit, kdo z Národní centrály proti organizovanému zločinu chtěl úplatek pět milionů po státním úředníkovi

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 11:47
Najít si práci se záznamem v rejstříku trestů je často nadlidský úkol

reflex.cz/.../...
__________

Zajímavý... Ví to zase všichni - jenom soudci ne... Ti vám budou klidně tvrdit, že si můžete kdykoliv a snadno najít práci minimálně za 50 tisíc, abyste mohli platit výživné.
Škoda jen, že to sami nikdy nepředvedli. Nepodali na soudě výpověď - a nezkusili to - pro informaci - třeba s fiktivním poskvrněným rejstříkem... Aby mohli vyprávět...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 15:34
Děsivá úroveň státních zastupitelství - občas vyplave na povrch : (Obvykle při kárných řízeních) :Soudružky státní zástupkyně

ceska-justice.cz/.../soudruzky-statni-zastupkyne
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 17:05
K důchodové reformě.

Na českém rozhlasu hovořil 19.11. do 11 hod doc. Konvalinka a sdělil že staří lidé
co umírají na kovid či s kovidem přichází v průměru o 15 roků života.
Vezme li se tedy 15 roků x nyní 7000 zemřelých x důchod 15000,- x12 měsíců
tak to dá skoro 19 miliard úsporu státu na důchodech a k tomu ještě částka
za lékařskou péči kterou by mohl někdo spočítat....
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 17:05
Čeští policisté v Německu bourali při pronásledování, jsou těžce zraněni

idnes.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-19 19:06
Ty cesti policisti si asi mysleli, ze jsou v Anglii a tak si to snerovali v protismeru. Ha-ha. Z.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 14:05
Typický produkt rozvodového průmyslu :

sport.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 15:40
Nechápu, jak někdo může mít u sebe hotově sto tisíc - a ještě je nosit jen tak, v kapse. Asi to jsou pro něj drobné, které nestojí za řeč...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 15:44
„Samet“ nachystala I. správa StB (rozvědka)

tomaskrystlik.blogspot.com/.../...
__________

O tom asi dneska pochybuje už málokdo. Viděli, že v měnícím se světě to není možné vést po staru, že by se dostali do naprosté izolace jako severní Korea - a tak to přešaltovali tak, aby naivní dav jásal nad "svobodou", a oni si přitom všechno nechali - a ještě ukradené zlegalizovali.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 16:19
Dlouhodobé týrání dvojčat matkou :

zpravy.aktualne.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 16:19
A stále nemá dost ...

Ministryně Benešová navrhla jmenování deseti nových soudců

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 16:21
Milion občanů v pekle exekucí.. Exekutoři stále brutálnější... (V předtuše konce...)

blisty.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 16:21
Český stát se přiživuje na exekucích vybíráním DPH¨

blisty.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 16:22
Diskriminace v CR:

Konecne si vlada zacina uvedomovat, ze diskriminuje cast obcanu!
Z

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-11-20 20:03
Krkavčí matka. J.K.

blesk.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.