Sovákovy "spřátelené senáty" prozrazují mnohé

A to nejen o Sovákovi a jeho spřátelených soudcích, ale především o Spolku Šalamoun - a jejich způsobu zaháčkování na Vrchním soudě. 

 

 Soudce Sovák byl za úplatu údajně schopen zařídit "mírnější rozsudky" i u jiných, tzv. "spřátelených" senátů. Podívejme se, o kom je tady řeč - protože to stojí za to. 

Na prvním místě - Pavel Zelenka. Gauner, jakému rovno hned tak není, a to ani v justici ne. Lidské hovado a právně bezcenný justiční odpad, co se nechával uplácet od Ratha (protože tam tušil největší prachy), aby prohlásil "jeho" odposlechy za nezákonné a nepoužitelné - ač ve všech ostatních případech - podle jeho vlastních rozsudků (!!!) - za stejných okolností pořízené odposlechy použitelné byly. 

Člověk se nestačí divit, jak je vůbec možné, že při znalosti a známosti tohoto všeho, je Pavel Zelenka pořád ještě jako soudce na soudě. 

Našim čtenářům a známým se Pavel Zelenka představil především jako obhájce evidentního psychopata Blázny před kárným senátem v Brně, v r. 2013 - kde se choval jako arogantní a naduté prase, kterého zákony nezajímají a zajímat nemusejí, a teprve když pochopil, že by se soudce - podle představ tehdejší předsedkyně NS - měl zodpovídat a měl být schopen zodpovídat ze svých rozsudků a rozhodnutí - poprvé bylo na jeho drze suverénním ksichtu vidět úlek a zděšení . 

Chápu, kdyby se měl zodpovídat on, z kriminálu by už nevylezl, nemluvě o tom , že by se tam o něj asi rychle "postarali" ti, které tam bezdůvodně naposílal (tedy ti, co sice nic neprovedli, ale neměli dost peněz na to, aby se "vykupovali"). 

Martina Zelenku z praxe neznáme, jevil se dosud o stupeň lepší než jeho jmenovec Pavel, ale jestliže patřil mezi Sovákovy "přátele", pak to nutně musí být zplozenec stejného druhu a chuti. Byť asi v exportnějším balení. 

Zato  Michala Hodouška známe, a to ze strany, kterou asi netuší a která mu rozhodně nebude příjemná. Nezažil jsem ho sice při soudech - ale dost podrobně ho popsala jeho bývalá učitelka, která se na nás také kdysi obracela se žádostí o pomoc. Prohlásila, že na Vrchním soudě zná jediného soudce - Hodouška - neboť je to její bývalý žák, a že jestliže tento může soudit na Vrchním soudě, pak už každý, protože hloupějšího kluka snad v životě neučila. Že měli co dělat, aby vůbec nepropadal a školu dokončil, jak sama říkala : "Aby ho natlačili aspoň na trojky a mohl odmaturovat". 

Kdo Hodouška kdy viděl, asi snadno pochopí, že už podle jeho fyziognomie to vcelku odpovídá popisu, který jeho bývalá pedagožka kdysi poskytla. 

Konečně, sami dobře víme, kdo všechno může na Vrchním soudě soudit - když je pro tento soud dobrý dost i mečící kretének, Alešek Šťastný, jenž by byl vcelku ostudou i Okresního soudu v Chomutově nebo v Teplicích. 

Přehled těchto jmen dává vcelku dobrou psychologickou odpověď na otázku, kdo je nejvíce náchylný ke korupci : Samozřejmě ti nejhorší z nejhorších, pokud se k hlouposti či obecné sprostotě přidá ještě hamižnost a chamtivost. 

Úspěšného, zdravě sebevědomého člověka, odborníka ve svém oboru, si troufám tvrdit - nezkorumpujete. Nebo rozhodně ne snadno. Protože kdo má úctu sám k sobě - není k mání za peníze, a to ani velké peníze ne. 

Tak - a teď - to hlavní : Jediným, kdo se začal Sováka vehementně zastávat - je Spolek Šalamoun... 

Začal zpochybňovat důkazy proti němu, píše o něm jako o slušném panu soudci, kterému je strašně křivděno - no, proč asi ?? Hádejte. 

Vypadá to, že zatčením Sováka - a rozkrytím jeho sítě "spřátelených senátů" - přišel Šalamoun o kontakty a vliv, minimálně dočasně  a minimálně částečně. 

Celé jejich "právní umění" spočívalo a spočívá nadále zjevně v tom, že si najdou ty nejhorší senáty na vyšších soudech - a s těmi se pak domluví na "spolupráci". Ono - úplatný soudce taky potřebuje prostředníky , protože sám přece nemůže běhat někde po tržnicích a nabízet křivé rozsudky tu za 50 tu za 100 táců, podle movitosti klienta. 

Takže na to "má lidi..." . ŠALAMOUNA . 

A to je celé tajemství jejich "úspěchu". Že dělají dohazovače a prostředníky. 

Proto také dostala Vitásková za úkol pořídit novou a aktuální "mapu" justičních obětí, které následně budou nejprve otaxovány, poté osloveny - a nakonec - a to hlavně - skásnuty.

"Spravedlnost" přece není v mafiánském státě zadarmo, to je snad každému jasné. 

A komu to není jasné hned, ten to rychle pochopí, až bude dřepět za nic ve Valdicích nebo na Mírově či v jiných, záviděníhodných destinacích našich vlastí českých a moravských, případně i slezských. 

Trochu se divím, že mezi "spřátelenými senáty" chybí ten Lněničkův. Možná jen nebyl zmíněn - ale spíše bych si typoval, že Lněnička jakožto výrazná osobnost justiční zvůle - jede na vlastní triko. Nevím, jestli v úplatcích - ale věřil bych, že on po úplatcích ani moc netouží. Jsou totiž lidé, kteří mají jiný druh uspokojení než peníze. Totiž - škodit jiným. To je naplňuje spokojeností, pocitem nevídané moci nad ostatními, pocity vyvolenosti - a hlavně - beztrestnosti na věky. 

Zatímco korupčníci si za peníze z úplatků uspokojují svoje potřeby domy, vilami, jachtami, cestami po světě, milenkami, a tak podobně - tak jsou i jisté typy lidí, co k sebeuspokojení peníze nepotřebují. 

A zoufalství a bezmoc jiných je naplňuje daleko větším sebeuspokojením než cokoliv jiného. 

Osobně se domnívám, že jsou to především zákazníci psychiatrických léčeben, ale dokud sedí na soudech, nota bene tak vysokých jako bezesporu je pražský Vrchní soud - pak neradno dráždit hada bosou nohou, zvláště při vědomí, že had nechce peníze - ale chce Vás uštknout. A od něj si penězi nepomůžete. A to ani hodně velkými. 

Při vědomí tohoto všeho, co je výše uvedeno - zbývá se zeptat na dvě věci : 

  • Kdo že je to místopředsedou Vrchního soudu pro věci trestní - a jak to, že mu to všechno nevadí ?? Anebo - jede v tom s nimi ?
  • A za b) : Jak to, že tato osoba - a všichni víme, že jde o Sváčka - není ve vazbě spolu se Sovákem, případně dalšími ??? 

___________________

___________________

 

Mám spřátelené senáty.
 
Soudce Sovák například zmínil "spřátelený senát" soudce Pavla Zelenky.
Dále uvedl kolegy Martina Zelenku a Michala Hodouška.
 
J.K.

Mírný rozsudek? S kolegy to domluvím, říkal soudce obviněný za úplatky - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

 

Mírný rozsudek? S kolegy to domluvím, říkal soudce obviněný za úplatky - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

_____________________

_____________________

 

Občané, informujte Benešovou !! A slavte Vítězný Listopad !! (k213.cz)

 

_____________________

_____________________

Komentáře  

0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-14 19:38
Odposlechy soudce Zdeňka Sováka, zveřejněno Seznam.cz

Zdeněk Sovák v jednom z monitorovaných rozhovorů s přítelem Bíbou také vysvětloval, že nemá problém odsoudit nevinného člověka. „Já ti řeknu popravdě, že když je ten člověk třeba nevinný, tak já ho prostě říznu, abych naznačil, že,“ pronesl soudce vrchního soudu.
_______________

Když budete trvat na potrestání matky - tak potrestám Vás .... !!
_______________

Tohle nemusím číst, tohle 5 let zažívám na soudech Karviná, Frýdek-Místek, Ostrava.

Soudkyně, co nepotřebuje důkazy, protože si rozhodne, jak bude chtít.

Když budete trvat na potrestání matky (60 oznámení na nepředání dětí,) tak si najdu způsob, jak potrestám Vás.

Buďte zticha, nás nebudete poučovat o nálezech ústavního soudu, my je všechny známe a víme jak si máme rozhodnout.

A to jsou jen ty nejlepší.

Například děti školou povinné, které se výtečně učí (podle hodnocení těchto soudců) nejsou stavu udržet 15 minut pozornost a komunikovat s otcem na skype. Když tu jsou skype, který trvají i 2 hodiny, jen u nich nesmí být matka nebo jiný příbuzný!

S pozdravem

Dominik Floder
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-14 19:47
Údajné demonstrace polských žen, domáhajících se práva na potrat :

vod.gazetapolska.pl/.../

Velká demonstrace ve Varšavě v neděli 13. Prosince - navíc na 39.výročí vyhlášení výjimečného stavu čestným občanem SSSR, generálem Jaruzelským. Tentokrát nekomentuji nic. Obraz stačí. Samozřejmě, v zákrocích proti násilným akcím demonstrantům spatřuje Evropská Unie i česká media "porušování právního stavu v Polsku".

Freeeurope
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-15 07:36
Už to běží ...

Už to běží a je tam příkaz ke vzetí do vazby, uslyšel obhájce, když se ptal na kauzu soudce Sováka

ceska-justice.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-15 07:37
Grygárek dostane od státu za stíhání 480 tisíc korun. Ministerstvo se mu omluvilo

ceska-justice.cz/.../...
___________________

Amatéři.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-15 07:42
Šimáčková : Díky psovi začala chápat muže :

PODCAST s ústavní soudkyní: Spíš u kostela a já nevím, jak zakročit
LIDÉ
Co je největším problémem naší doby? Esej na toto téma napsala do prosincového Reportéra ústavní soudkyně Kateřina Šimáčková, která se před pár dny zastavila osobně v pražské redakci, kde si nad svým textem povídala s Tomášem Poláčkem. V hodinovém rozhovoru hovoří nejen o své eseji, ale i například i o fotbale nebo o tom, jak díky svému psovi začala chápat muže.

img TOMÁŠ POLÁČEK 13 / 12 / 2020


Samaritánka Šimáčková :

Je jí líto bezdomovců... Křivě odsouzených nikoliv.

Aneb : Náplň její "práce".

Média dostala za úkol zpopularizovat tuhle feministickou chudinku.

____________

„Opakovaně si vzpomínám na jeden pošmourný listopadový den,“ vypráví například. „Bylo pár stupňů nad nulou a poprchávalo. Jako ústavní soudkyně jsem ve své vytopené kanceláři řešila zapeklitý problém unijního práva – obchodní korporace ve sporu o právo na pojmenování nealkoholického nápoje požadovala zrušení závěrečného usnesení Nejvyššího soudu pro špatnou interpretaci práva Evropské unie. Četla jsem už dvacáté rozhodnutí Soudního dvora EU a zvažovala, kdo jeho poměrně technickou judikaturu k tomuto tématu vykládá dobře: náš stěžovatel, jeho konkurent, nebo Nejvyšší soud? Na moment jsem se podívala z okna, a tam se ve výklenku u Červeného kostela pod modrou igelitovou celtou choulil spící muž. Napadlo mě, jak nepříjemně bych se asi cítila v tom lezavém vlhku na kamenném schodu pod kusem igelitu, a navíc bez naděje, že si budu moct dát vanu a schovat se v teple svého bytu. V tu chvíli mi přišlo, že bych se měla spíše věnovat tomu muži než názvu nápoje, bez nějž by se naše civilizace bez problému obešla. Ale zůstala jsem v kanceláři, probírala se soudním spisem a měla špatný pocit z toho, že jsem z okna viděla vážný zásah do lidských práv, aniž bych uměla zakročit...“
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-15 07:43
PROHNILOST ČESKÉ JUSTICE JE DO NEBE VOLAJÍCÍ!
Tentokrát kauza soudce Vrchního soudu v Praze!
Obsah článku – je mi dalším z dlouhé řady důkazů o tom, že bordel v české justici je neúnosný. Případy zásadních selhání české justice rostou jako houby po dešti. Stav justice vnímám jako kritický! Stále častěji rozhodují o osudech nás - občanů tací státní zástupci a tací soudci, kteří sami patří za katr! Justici je nanejvýš nutné začít řídit a současně čistit.

novinky.cz/.../...

St.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-12-15 11:34
Už to běží a je tam příkaz ke vzetí do vazby, uslyšel obhájce, když se ptal na kauzu soudce Sováka

ceska-justice.cz/.../...
"
Jéje to je najednou zase překvapění, když se zjistí, že soudci mají ještě před úplně prvním jednáním dávno jasno a rozhodnuto, a někteří z nich jsou tak drzí, že rozhodnutí před jednáním uloží dokonce do elektronického systému, který zatím očůrat moc nejde ...
Víte strejda googl mi vyhodil před pár lety náhodou odkaz do soudní DB, ze kterého je patrno, že se to tak dělá pořád ... vražda a znásilnění ještě před jednáním dávno odsouzena .. není problém ... je fakt, že to je jen chybka databáze kdy se nikdo nepovolaný tohle neměl nikdy dozvědět, leč to, že to v té DB takto je zadokumentované by mělo v právním státě skončit jinou činností než látat tyto její chybky... ty informace jaksi totiž usvědčují soudce a státní zástupce ze zjevných a masových dlouholetých podvodů, a že samotnej veřejnej soud je jenom takové divadélko pro novináře a ovčany ... resp jsem na vlastní oči viděl, že jistá ženská, s plným jménem, bude za 3 měsíce odsouzena za pokus o vraždu ač se mělo za ty 3 měsíce jednat o úplně první jednání před soudem v té věci (v oficiálně zveřejňovaných infromacích toto samozřejmě k vidění nebylo .. kauza skončila tak jak bylo soudcem naplánováno předem ...informace o paragrafu a trestu a co přesně se mělo udát samozřejmě v oficiálně zveřejňovaných datech nebylo... )... Srab
0 # Tomáš Jadlovský 2020-12-15 16:36
Z Facebooku Šalamouna:

V rámci naprosté otevřenosti musíme zmínit, že JUDr. Zdeněk Sovák se dne 13. 12. 2020 stal členem spolku Šalamoun. Proces schvalování členství započal dne 3. 12. 2020, tedy o 2 dny dříve než byl JUDr. Zdeněk Sovák zadržen a následně vzat do vazby. Jedná se historicky o prvního člena SŠ, který byl přijat na základě drtivého hlasování členů SŠ, když se nacházel ve vazbě. SŠ apriori nezveřejňuje seznam svých členů, avšak v tomto případě jsme se rozhodli udělat výjimku, abychom se vyvarovali nařčení, že v této věci pouze podporujeme našeho člena.

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.